Klacht: Karsten Kroon

Sportmind op 11 maart 2021 over Eurosport in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Eurosport
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 11 maart 2021

Frans Theuns uit Nijmegen uit zijn onvrede over het commentaar van Karsten Kroon tijdens wielerwedstrijden. Hij vindt het storend dat Kroon te veel over zichzelf praat en verkiest liever Bobby Traksel, die zich meer op de koers richt.

Mijn Klacht:

Zou Karsten Kroon bij zijn wielercommentaar misschien iets minder over zichzelf willen praten. Dat ik ik ik commentaar is ontzettend stuitend. Zeker voor een tweederangs renner die hij was.
Graag Bobby Traksel die het bij de koers zelf houdt.
Vriendelijke groet
Frans Theuns Nijmegen
[email protected]

Gewenste Oplossing:

Bobby Traksel

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eurosport

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eurosport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sportmind
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM