Klacht: Al weken geen folders

nataschadegoede op 13 januari 2021 over Reclamediensten De Schakel in de categorie Drukwerk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Drukwerk
Status Open
Datum 13 januari 2021

Een klant uit de Verisstraat in Hoofddorp meldt dat er sinds november geen folders meer zijn ontvangen van Reclamediensten De Schakel. De klant uit zijn onvrede over deze situatie en beschrijft de service als zeer slecht.

Mijn Klacht:

Ik woon in de Verisstraat in Hoofddorp en zeker vanaf november geen enkele folder meer ontvangen. Super slecht!

Gewenste Oplossing:

Als mijn folders weer gewoon bezorgd worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Reclamediensten De Schakel

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Reclamediensten De Schakel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door nataschadegoede
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM