Klacht: Bestelling 21 april 2020 incompleet geleverd, geen reactie op mails

Klachtenlaura op 18 juni 2020 over EMOB in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EMOB
Status Open
Datum 18 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 21 april bestelling van peuterbed, matras en dekbed gedaan. Vorige week vrijdag kwamen het bed en dekbed binnen. Matras is er niet. Op m8jn vraag hoe dit opgelost gaat worden, komt geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Als ik binnen een week het matras krijg, of mijn geld teruggestort op mijn rekening zodat we het matras ergens anders kunnen halen. Mijn zoon kan niet wachten tot hij in zijn ‘grote’ bed kan. Het is zijn verjaardagscadeau en ondertussen zijn we al 2 maand verder.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EMOB

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EMOB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Klachtenlaura
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM