Klacht: Geen restitutie ontvangen

k-tim op 17 juni 2020 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 17 juni 2020

Een klant van Ticketloket.com diende een klacht in omdat hij geen restitutie heeft ontvangen voor een geannuleerd concert, ondanks eerdere toezeggingen van het bedrijf. Na de aankondiging van de annulering op 6 oktober 2012 en een belofte van terugbetaling binnen zes maanden, bleef het stil na een laatste bericht op 8 augustus 2013, waarin werd aangegeven dat de betaling inclusief wettelijke rente zou volgen.

Mijn Klacht:

Op 6 oktober 2012 kreeg ik bericht van ticketloket, dat het concert (symphonica in Rosso) geannuleerd was. Ik zou vervolgens een restitutie ontvangen binnen 6 maanden. Deze periode is vervolgens verstreken. Op 8 augustus 2013 heb ik het laatste bericht van Ticketloket ontvangen dat ze de betaling alsnog zouden doen. Daarbij zou de wettelijke rente van 3% mee worden genomen omdat ze de 30 dagen hadden overschreden.
Hierna heb ik nooit meer iets van hen vernomen.

Gewenste Oplossing:

De volledige restitutie plus rente.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door k-tim
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM