Klacht: geen bezorging

kox-de bruyn op 09 maart 2020 over Reclame in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Reclame
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 9 maart 2020

Een consument meldt dat er al enkele maanden geen reclamefolders meer worden bezorgd van de lokale supermarkten, terwijl dit voorheen altijd op zondag gebeurde. De afwezigheid van deze folders, die op maandag in de winkels worden gebruikt, wordt als zeer vervelend ervaren.

Mijn Klacht:

al een paar maanden krijgen wij geen reclame folders meer van de lokale supermarkten ‘…eerst altijd op zondag daar de reclames op maandag in gaan…vind dit zeer vervelend!!!

Gewenste Oplossing:

wanneer ik de reclame weer op zondag ontvang

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Reclame

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Reclame nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door kox-de bruyn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM