Klacht: geluidsoverlast

krantenhanger op 26 augustus 2019 over Mysteryland in de categorie Feest/Festival/Evenement

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De constante dreun, die door muren en lichaam gaat is niet te harden. Van ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat is het een onafgebroken rotdreun door die lage bassen, het gaat je door merg en been!!! Dat moet toch anders kunnen? Ik woon ettelijke kilometers verderop, hoeveel mensen hebben hier niet overlast van ondervonden? Is er dan geen geluidsafspraak, geen limiet aan die herrie?

Gewenste Oplossing:

Als die bassen zachter en niet zo laag worden gezet, dat geluid draagt erg ver, dat MOET beperkt blijven!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mysteryland

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mysteryland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM