Klacht: Ondertiteling

Boca14 op 16 december 2018 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 16 december 2018

Een slechthorende kijker heeft klachten over de ondertiteling van de programma's "De Handhavers" en "Stegeman op de Bres" op SBS 6. De ondertiteling loopt niet synchroon met de uitzending, wat frustrerend is voor de kijker die afhankelijk is van deze ondersteuning. De kijker vraagt om verbetering, aangezien het geen liveprogramma's betreft.

Mijn Klacht:

Hoi, ik ben slechthorend. Vandaag heb ik naar de programmas de handhavers en Stegeman op de bres gekeken. Ik gebruik dan mijn ringleiding als versterker. Doordat ik niet alles kan volgen gebruik ik ook de ondertiteling. Helaas is de ondertiteling niet gelijk met de programma. Dat vind ik heel erg irritant!! Het is geen liveprogramma. Dus dan moet de ondertiteling gelijk lopen. Ik hoop dat jullie er wat aan kunnen doen!

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als de ondertiteling gelijk loopt als wat er gezegd word met de programma

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM