Klacht: BESTELLING GEANNULEERD NA 3 WERKDAGEN DOOR GS

Rascall op 01 augustus 2018 over G-Star in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf G-Star
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 1 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

Afgelopen donderdag 26-7 heb ik een order gedaan op de outlet-site van G-Star.
Het betrof onder andere een 2-pack tanktops, deze waren voorradig op moment van bestellen.
Ik heb afgelopen dinsdag pas een mail gehad gehad dat een deel van mijn order gecancelled is en ik alleen de rest toegezonden krijg.
Hierop contact opgenomen met de servicedesk (Brenda), en deze vertelde me dat ze niets konden doen. Mijn order was namelijk in backorder, dit betekend dat de tops al verkocht zijn ann een ander maar stel dat diegene ze terug stuurt dan gaan ze pas mijn kant op. In mijn ogen niet een correcte manier van verkopen lijkt me.
Ik heb voorgesteld dat G-star me dezelfde tops die op de gewone site staan aan te bieden voor de aanbiedingsprijs. Maar dat kon niet volgens Brenda (G-Star)
Ik vind het zeer kwalijke zaak dat een bedrijf als G-Star hierin niet zijn verantwoordelijkheid neemt en z’n klanten tegemoet komt. Ook de manier van communiceren naar de klant toe verdiend geen schoonheidsprijs 3 werkdagen na order laten weten dat de order gecancelled is.

Gewenste Oplossing:

Een passende oplossing zoals de top voor de aanbiedingsprijs alsnog te verkopen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over G-Star

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over G-Star nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM