Klacht: Voetbal commentar vandaag

rodalesco4 op 26 juli 2018 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 26 juli 2018

Een kijker uit kritiek op de keuze van de commentator tijdens een voetbalwedstrijd op RTL 7, waarbij hij aangeeft dat deze commentator beter geschikt is voor andere sporten zoals darten, dammen en schaken. Volgens de klager leidt deze keuze tot een afname van de kijkcijfers voor de programma's van RTL 7.

Mijn Klacht:

Hoe kunnen ze nu zo’n waardeloze commentator bij een voetbal wedstrijd laten doen. Hij hoort bij het darten, dammen en schaken. Daarom worden jullie programma’s minder bekeken. Ik bedoel dus nier Aad de Mos.

Gewenste Oplossing:

Een goede commentatot

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 7

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 7 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM