Klacht: Sms spel steenrijk straatarm

Dylanchen op 06 juli 2018 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 6 juli 2018

Een deelnemer aan het sms-spel van het programma "Steenrijk Straatarm" heeft twee keer meegedaan door het woord "Rijk" te sturen naar 2580, maar ontving alleen de mededeling dat hij de tiende beller was, zonder verdere communicatie. De deelnemer, die financieel krap zit en graag een vakantie voor zijn kinderen zou willen regelen, vindt de situatie schandalig omdat hij geen verdere informatie of prijs heeft ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb al 2 keer meegedaan met het woord Rijk sturen naar 2580 van het programma om 2500 euro te winnen van het programma steenrijk straatarm. Ik kreeg 2 keer dat ik 10de beller was maar daarna hoor ik helemaal niks meer. Ik heb vorige maand en afgelopen week meegedaan. Ik heb heel weinig geld te besteden en ik kan geeneens op vakantie. Ik heb 2 kinderen en die had ik graag met dit geld een vakantie gegund. Maar ik hoor helemaal niks meer. Schandalig.

Gewenste Oplossing:

Ik zal tevreden zijn als ik iets hoor en ik 2500 ( liefst ook de 2500 euro van vorige keer) op mijn bankrekening krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM