Klacht: Verduurzaming Lamerislaan

Lhbrbewoners op 08 juni 2018 over BAM in de categorie Bouwbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BAM
Categorie Bouwbedrijven
Status Open
Datum 8 juni 2018

Een bewoner van de Lamerislaan heeft klachten ingediend over de verduurzaming van 216 appartementen door BAM. Er wordt geklaagd over slechte communicatie, langere doorlooptijden en een onvoldoende afwerking, wat heeft geleid tot minder woongenot en geen volledige verduurzaming. De resultaten van een enquête onder bewoners zijn te vinden op www.lhbr.nl.

Mijn Klacht:

Verduurzaming van 216 appartementen: slechte communicatie, langere doorlooptijden en afwerking door BAM. Geen 100% verduurzaming en minder woongenot. Zie resultaten enquête onder de bewoners op www.lhbr.nl

Gewenste Oplossing:

Oplossen van structurele klachten en de lange lijst van nog af te werken zaken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BAM

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BAM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM