Klacht: Bezorging zaterdagkrant

Marion.vrind op 22 april 2018 over Gooi en Eemlander in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Gooi en Eemlander has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 april 2018

Een klant van Gooi en Eemlander heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van de zaterdagkrant, met drie gemiste leveringen sinds februari. In plaats van de verwachte krant ontving de klant één keer de Telegraaf en de laatste twee zaterdagen is er helemaal geen krant bezorgd. Eerder waren er geen bezorgproblemen.

Mijn Klacht:

Sinds februari 3x geen krant ontvangen (1x kreeg ik de Telegraaf) en de laatste 2 zaterdagen ook niet. Voorgaande jaren altijd prima gegaan.

Gewenste Oplossing:

Zou graag korting op mijn zaterdagabonnement ontvangen. Digitaal lezen vind ik niet prettig.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gooi en Eemlander

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gooi en Eemlander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM