Klacht: Tickets

Selamu Alejkum we rahmetullahi we berakatehu op 25 februari 2018 over Wizz Air in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Wizz Air
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 25 februari 2018

Een klant van Wizz Air uit zijn onvrede over de hoge ticketprijzen die enkele dagen voor vertrek worden gevraagd. Hij merkt op dat de prijzen vlak voor de vlucht aanzienlijk stijgen, terwijl deze eerder goedkoper waren, en pleit voor meer prijsstabiliteit.

Mijn Klacht:

Het is niet normaal hoe hoog de prijzen zijn paar dagen voor de vertrek. Daarvoor zijn wel wat goedkooper maar hoe dichter bij de vertrek van de vliegtuig hoe duurder ze worden echt belachelijk duur. En iedere dag een andere prijs. Het moet een vaste prijs zijn of naar beneden en niet omhoog.

Gewenste Oplossing:

Bij kortingen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wizz Air

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wizz Air nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM