Klacht: Order geannuleerd – Toch verzonden – Retourkosten voor mij

user-206033 op 01 maart 2018 over Livingzenzes.nl in de categorie Internetshops - Interieur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Livingzenzes.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling gedaan en meteen de volgende dag geannuleerd, eerst per email en daarna ook nog telefonisch. De annulering is mij via de telefoon toegezegd. De volgende dag kreeg ik bericht, dat de order toch verzonden was. Weer gebeld, het pakket kon bij ontvangt simpel retour met het retourformulier. Dat dan de retourkosten voor mijn rekening zouden zijn, dat werd er niet bij verteld.
Ik heb geannuleerd en kon op geen enkele manier weten dat de bestelling al verzonden was. Ik heb gisteren meerdere gisteren meerdere emails gestuurd, daar komt geen reactie op.

Gewenste Oplossing:

Als livingzenzes.nl ervoor zorgt dat ik kostenloos kan retourneren of dat ik de retourkosten bovenop het door mij betaalde bedrag vergoed krijg.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM