Klacht: spam van reclame

sorudo op 22 januari 2018 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 22 januari 2018

Een kijker van SBS 6 ervaart hinder van de vele reclames tijdens de film "Pirates of the Caribbean". Na elke 20 minuten film volgt er een onderbreking van 10 minuten reclame, wat de kijkervaring negatief beïnvloedt. Daarnaast worden ook andere programma's zoals "Show Nieuws" en "Hart van Nederland" tussendoor uitgezonden.

Mijn Klacht:

ik probeer pirates of the carabian te kijken maar als ik bij elke 20 minuten 10 minuten reclame heb ben ik wel snel klaar met die film, en dan gaan ze nog show nieuws en hart van nederland er doorheen gooien.

Gewenste Oplossing:

als ze nou gewoon de film door laten gaan en maar 10 minuten per uur reclamen (1 keer) dan is het tenminste kijkbaar, de dvd die ik heb blijft wel is hangen maar die is nog eerder klaar dan sbs6.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM