Klacht: Referendum negeren? Dictatuur creëeren!

Mrmacgeek op 28 oktober 2017 over Kabinet in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kabinet
Status Open
Datum 28 oktober 2017

Een klager uit kritiek op het kabinet vanwege de beslissing om het referendum over de sleepwet te negeren en toekomstige referenda af te schaffen. Volgens de klager is dit een ondemocratische stap die de burger buitenspel zet en pleit hij ervoor dat het kabinet referenda bindend verklaart om te laten zien dat Nederland geen communistisch land is.

Mijn Klacht:

Door nu al te zeggen echt referendum over de sleepwet te negeren en van toekomstige referenda af te willen zet je de burger buitenspel. Dat is dus totaal ondemocratisch. Als het kabinet echt van plan is zich voor het volk in te zetten zouden ze het referendum niet negeren maar als bindend verklaren puur om een signaal te geven dat we niet in een communistische land leven

Gewenste Oplossing:

Wanneer het huidige kabinet
A: bereid is het referendum over onze privacy serieus te nemen
Of B: opstapt, de kans dat het vroegtijdig valt is in de huidige constructie immers toch al aanwezig

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kabinet

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kabinet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM