Klacht: Gebroken toast

M Bruggeman op 24 september 2017 over Melba Toast in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 24 september 2017

Een consument heeft een klacht ingediend over de ronde Melba Toast, waarbij alle aangekochte stukken gebroken bleken te zijn. Eerder had de consument ook al problemen ervaren met de grote verpakking, die vaak ook gebroken toast bevatte. De consument vindt dit niet normaal en uit zijn verbazing hierover.

Mijn Klacht:

Nu ronde gekocht en deze zijn tot onze verbazing allemaal kapot, niet normaal.de grote verpakking ook altijd gebroken maar nu rondjes ook?

Gewenste Oplossing:

Niet tevreden. Word er mee gegooid ofzo?

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Melba Toast

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Melba Toast nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM