Klacht: Automatisch stopzetten SMS

Devxo op 09 januari 2017 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 9 januari 2017

Een gebruiker van Badoo.com heeft herhaaldelijk geprobeerd zijn superkrachten via sms te stoppen, zoals aangegeven door de website. Na vier verzonden sms-berichten naar het nummer 3311 heeft hij echter geen reactie ontvangen en is het hem niet gelukt om de superkrachten stop te zetten.

Mijn Klacht:

Hai ik probeer de superkrachten stop te zetten via smsbericht(zoals aangegeven door badoo) alleen krijg geen reactie en kan mijn superkrachten niet stoppen. Dit is al de 4de SMS dat ik : badoo stop naar 3311 heb zitten smsen.

Gewenste Oplossing:

Ontkoppel mijn account

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM