Klacht: Ook vrouwen willen kaas

Kyra-14 op 02 januari 2017 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 2 januari 2017

Een groep van zeven vrouwen uitte hun onvrede over de reclames op RTL 7, waarin wordt gesuggereerd dat producten zoals kaas meer voor mannen zijn. Ze voelen zich gediscrimineerd en hebben het gevoel dat ze niet welkom zijn als kijkers van de zender. De vrouwen zijn van mening dat kaas juist ook populair is bij vrouwen.

Mijn Klacht:

Goedenavond,

Wij zijn een groep van 7 vrouwen, en kijken erg graag naar rtl 7. Maar nou staat er elke keer bij reclames: meer meer voor mannen.
Wij voelen ons gediscrimineerd.Het voelt alsof wij niet naar rtl 7 mogen kijken. We kijken naar rtl 7 met een schuld gevoel, alsof we stiekem naar rtl 7 moeten kijken. Sinds kort is de kaas en smeerkaas ook al meer voor mannen, wij dachten altijd dat juist vrouwen zo gek waren op kaas.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn snel tevreden.
Niet teveel eisen, gaat om t standpunt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 7

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 7 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM