Klacht: ondermaats gedrag

123456asdfg op 10 november 2016 over Brainwash Kapper in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kappers
Status Open
Datum 10 november 2016

Een klant van Brainwash Kapper in Katwijk uit zijn onvrede over het geroddel dat plaatsvindt in de kapsalon. Hij voelt zich gekwetst door de openlijke gesprekken over mensen, waaronder zijn neef, en is vooral teleurgesteld in de bedrijfsleidster die volgens hem een voorbeeldfunctie zou moeten vervullen. De klant overweegt om zijn ervaringen op sociale media te delen als er geen verandering plaatsvindt.

Mijn Klacht:

Ik kom regelmatig bij brainwash kapper in de digros in katwijk maar erger me vreselijk aan het geroddel daar, alles word open en bloot besproken over mensen die ik ook soms herken .laatst herken ik in die vreselijke verhalen mijn neef vooral de bedrijfsleidster die toch het goede voorbeeld moet geven is het ergste ben nu echt vreselijk gekwetst . zorg dat ze haar mond houd over mijn familielid anders ga ik alles op sociaalmedia zetten .

Gewenste Oplossing:

Waarschuw haar en confronteer haar met deze problemen zodat ze voortaan haar mond houd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brainwash Kapper

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brainwash Kapper nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM