Klacht: formule 1

a.h.k. op 19 mei 2016 over Veronica TV in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 19 mei 2016

Annemarie Hopman heeft jarenlang de samenvatting van de Formule 1-races op zondagavond om 18.00 uur bekeken. Nu ze geen speciaal tv-abonnement heeft, is ze genoodzaakt om naar de Duitse televisie te kijken, waar ze het Nederlandse commentaar mist. Ze zou graag weer de samenvatting met Nederlands commentaar willen zien.

Mijn Klacht:

al jaren bekeek ik de samenvatting van de formule 1 races op zondagavond 18.00 uur.
Ik heb geen speciaal tv-abonnement en ben dus verplicht naar de Duitse TV te kijken, waar ik het leuke ned.commentaar mis.
Zou heel graag weer de samenvatting zien.
Met vriendelijke groet
Annemarie Hopman

Gewenste Oplossing:

als u de samenvatting weer op het programma zet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Veronica TV

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Veronica TV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM