Klacht: Rotterdam

Avina op 31 maart 2016 over Sociale dienst in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 31 maart 2016

Een persoon heeft op 31 december 2015 een WWB-aanvraag ingediend, maar heeft tot nu toe geen beslissing ontvangen. Daarnaast uit de klager zijn onvrede over de werkwijze en de medewerkers van de sociale dienst aan de Looiershof 1 in Rotterdam, met specifieke klachten over een afspraak die op 2 februari jl. plaatsvond, waarbij de omgeving niet geschikt was voor zijn jonge dochter.

Mijn Klacht:

Betreft: Klachten SOZAWE LOOIERSHOF 1 – werkwijze en medewerkers

Geachte de heer.mevrouw,
Op 31 december 2015 heb ik een WWB aangevraagd. Tot op heden heb ik nog geen beslissing mogen ontvangen. Ook heb ik klachten over de medewerkers aan de Looiershof 1 werkzaam op de afdeling Werk. Dit vanwege het volgende:
Op woensdag 2 februari jl. om 14:00 uur had ik een afspraak aan de Looiershof 1 te Rotterdam. Dit was een vervolggesprek met een van uw werkconsulente. Ik verscheen hier op tijd samen met mijn 3 jarig dochtertje.
Mijn dochtertje kreeg een kleurplaat met kleurtjes omdat het speelgoed wat zij bij zich had een muziekje uitkwam en op de plek naast ons een slechtnieuwsgesprek plaats zou vinden. Het eerste gesprek wat ik had aan de Looiershof 1 vond plaats in een aparte ruimte. De ruimte waarin ik het gesprek nu had was open en tussen de tafeltjes stonden schotten.
Aan de Looiershof 1 heeft de volgende situatie plaatsgevonden. Tijdens het gesprek melde ik dat ik niet alle papieren had uitgeprint maar dat erwel documenten in mijn hotmail stonden.Dat was geen probleem volgens uw werkconsulente ik kon ze in haar bijzijn opzoeken en uitprinten. Na het openen van mijn hotmail begon de werkconsulente mee te lezen in wat voor mij prive is namelijk mijn hotmail. Ik heb werkconsulente het volgende gevraagd “Mevrouw zou ik alstublieft wat privacy mogen?” dit heb ik haar 3 keer vriendelijk gevraagd, De werkconsulente antwoorde als volgende “had jij je spullen maar op orde moeten hebben” Ik vroeg wederom “mevrouw zou ik alstublieft mij privacy mogen:? mevrouw werd stil. Ik heb toen het volgende voorgesteld “mevrouw kunnen wij dan misschien een andere afspraak maken? Met als doel om alsnog de papiere in te leveren.. dat was ook voor die mevrouw duidelijk : Ok zei uw werkconsulente u kunt weer teruggaan naar de blauwe balie. Ik sta daar te wachten bij de “blauwe” balie voor het maken van een nieuwe afspraak. Uw werkconsulente komt naar mij toe ik groet haar vriendelijk. Uw werkconsulente geeft mij de ingeleverde documenten terug- heel duidelijk boos en zegt dit”ik heb met mijn superviser gesproken en ik mag met u geen nieuwe afspraken meer maken uitkering kunt u opnieuw aanvragen” Ik reageerde verontwaardig en ik wilde weten waarom.
Op dat moment gaat de beveiliger ermee bemoeien en laat mij niet uitpraten ik zou de werkconsulente volgens hem lastigvallen???/ werkconsulente wordt weggestuurd door beveiliger en ik vraag aan beveiliger Cercik om zijn naam want ik wil een klacht indienen. Beveiliger(2) komt erbij op dat moment heb ik 2 beveiligers tegen mij gekeerd die allebei tegen mij boos en geagiteerd reageren Ik blijf vragen aan beveilger die erbij kwam mag ik ook uw naam Nee zei beveiliger 2 ik zeg ik ga niet eerder weg voordat ik allebei uw naam heb Van beveiligger 2 mag zijn naam niet geven Beveilger 2 geeft opdracht om politie te bellen Ik vraag is de politiegebeld ja politie is gebeld ok zeg ik waar kan ik gaan zitten er wordt mij een plek aangewezen voor de blauwe balie ok zeg ik en dan wil ik nog wel uw naam Van Dijk zegt hij. Ik ben gaan zitten heb naar een buurman gebeld om Indy op te halen omdat ik van gedachten was te worden opgepakt en mee zou worden genomen naar politiebureau.
Het gesprek met de politie en 2 beveiligers
Tijd 31 minuten inclussief gesprek.
Ik en mijn dochtertje werden gevraagd mee te komen naar een kamertje naast een andere balie tegenover de blauwe balie.
Beveiliger 1stond bij de deur mannelijk agent ging voor mij zitten en vrouwelijke agent bleef naast mij staan de kleine zat op mijn schoot.
Er werd mij door de politie en beveiligers medegedeeld dat ik geen recht meer heb op een uitkering en dat ik volgens hun “huisregels” overtreden heb. Beveiliger heeft mij verteld dat ik een oproep krijg van gemeente Rotterdam voor een ordegesprek?? Tot die tijd mag ik niks volgens de beveiliger en mag ik ook geen uitkeringaanvragen. Volgens de beveiliger was het bij de gemeente Rotterdam de regel papieren inleveren of een boete van 100 procent etc etc etc.
Ik ben samen met de kleine naar buiten gebracht door de polite. Ik mag van de mannelijke agent niet meer in de buurt komen van het stadsdeelkantoor Looiershof en ik ook geen contact zoeken!!!!
Volgens beveiliger heb ik mij schuldiggemaakt aan orde verstoring
Om verdere problemen en misstanden te voorkomen heb ik ook om uitleg gevraagd maar niet gekregen.Ik heb zoveel regels gehoord behalve een antwoord gekregen op de vraag wat hier nu aan de hand is waarom heb ik niks op papier gekregen.. waarom is de politie gebeld waarom is mijn uitkeringaanvraag zomaar van de baan????

Ik heb om camarabeelden gevraagd met geluid??? ik werd uitgelachen door beveiliger want ik moest niet denken de dienst uit te kunnen maken bij de gemeente Rotterdam.NOGMAALS IK WAS NIET AGGRESSIEF. Ik heb wel alle papieren moeten ondertekenen anders krijg ik geen uitkering die ik helaas wel nodig heb want ik heb geen baan en ook geen ander inkomen.Ik solliciteer wel.
Ik heb een afspraak bij de huisarts want ik heb sindsdien last van knallende hoofdpijn. Ik voel mij geintimideerd door jullie medewerkers en getreiterd. Ik ben op het orde gesprek geweoitest en heb moeten tekenen. Dit heb ik gedaan maar ben niet eens met jullie werkwijze en beschuldigingen. Ik vind het ook heel raar dat ik geen teamchef gesproken heb want de werkconsulente gaf aan dat zij handelde namens die persoon. Ook vind ik het raar dat ik op deze manier ben weggestuurd zonder enige uitleg
Na het ordegesprek heb ik meerdere malen met jullie gebeld en afspraken gemaakt om de inspanningstoets met goed gevolg af te ronden. Deze werden iedere keer door jullie afgezegd en ontving ik geen brieven met daarin de gemaakte afspraken. Jullie gaven als rede voor de afzegging op dat ik niet meer hoefde te komen alles was in orde. Na 100 keer bellen blikjt dat ik wel de inspanningstoets moest doen en door jullie handelen ben ik in de problemen gekomen.
Ook heb ik klachten over de manier van communiceren ik krijg geen reactie op de door mij toegezonde stukken en brieven en ontvang ik van jullie geen afspraak bevestigingen. Ook worden afspraken van jullie kant niet nagekomen. Zoals terugbellen. Ik heb ook een kopie van het dossier opgevraagd maar daar krijg ik ook geen reactie op.

Ik verwacht binnen de daarvoor gestelde termijn een schriftelijke terugkoppeling

Met vriendelijke groet,

Gewenste Oplossing:

toewijzing

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sociale dienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sociale dienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM