Klacht: ze hebben beslag gelegd op me huurtoeslag

b.ravia op 21 maart 2016 over Belastingdienst in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 21 maart 2016

Een persoon heeft te maken met beslaglegging op zijn huurtoeslag door de Belastingdienst, terwijl er volgens het Portaal Nijmegen geen huurschuld bestaat. Na telefonisch contact met een medewerker van de Belastingdienst ervaart de klager onvriendelijkheid en voelt hij zich gedwongen om zelf het probleem op te lossen, terwijl zijn financiële situatie al precair is.

Mijn Klacht:

nou ze hebben beslag gelegd op me huurtoeslag door jongerius maar i.v.m huurschuld portaal nijmegen naar d.i.v telefonisch contact te hebben gehad met portaal blijkt dat er geen huurschuld is ,zojuist een mederwerker van de belasting aan de telefoon gehad die nog normen of waarden heeft hangt de grote meneer uit heeft een grote bek door de telefoon en ik moest het maar uitzoeken hebben ook contact gehad met de deurwaarder en deze wild geld zien voor een huurschuld die er niet is verder bedraagt mijn uitkering maar € 500,- kan nu niet eens gas licht en water betalen zelf mijn ziekenfonds premie verzekering en begrafenis polis

Gewenste Oplossing:

als deze medewerker zijn excus aan bied en alles wordt stop gezet dat dit uitgezocht kan worden kom dankzij de belasting verder in de shit geloven deurwaarders klakloos

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM