Mijn Klacht:
Mijn zoon zou 29 februari moeten opkomen bij de luchtmacht hij is een veva leerling mijn zoon zit al vanaf juli 2015 te wachten op zijn opkomst .
Na alle papier werk te hebben ingevuld moest dit in de maand september weer omdat zijn ovg verklaring verlopen was ..
Intussen werkten hij bij een tuinders bedrijf mijn zoon belde verschillende keren op naar de defensie luchtmacht waar zijn aanstelling- brief bleef.
Op een gegeven moment werd hij als vervelend bevonden omdat hij bleef bellen .nu vrijdag 19 februari heb ik naar de luchtmacht gebeld waar zijn aanstelling-brief bleef konden ze nergens zijn naam vinden .Dus nu is hij vandaag terug gebeld en moet hij in oktober terug komen .Hij heeft zijn baan opgezegd en hij is verschrikkelijk teleur gesteld .Nu moet hij weer alles opnieuw doen de keuringen enz en in April is zijn status veva leerling ook verlopen .En echt ik heb hier een jongen zitten die al vanaf een peuter af aan schreeuwt dat hij militair wilt worden en dan overkomt hem dit .
Ik ben overigens zijn moeder en voelt met hem mee .mijn telefoon nummer is 07021132 .met vriendelijke groet H Talboom
Gewenste Oplossing:
Dat hij toch gewoon 29 februari kan beginnen of 3 weken later want dan is er weer een opkomst .


