Klacht: Geluidsoverlast

spaar00 op 31 augustus 2015 over Mysteryland in de categorie Feest/Festival/Evenement

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 31 augustus 2015

Een inwoner ervaart geluidsoverlast van het festival Mysteryland, waardoor zijn kinderen niet kunnen slapen en hij zelf vroeg moet opstaan. Hij vraagt zich af waarom het festival op zondagavond plaatsvindt, terwijl het voor de bewoners hinderlijk is en pleit voor een verandering van de festivaldata. De klager wijst ook op de tegenstrijdigheid van het toestaan van dergelijke geluidsoverlast in woonwijken.

Mijn Klacht:

Om 23:00 ‘s-avonds kleine kinderen beneden die vanwege de gigantische herrie niet kunnen slapen maar wel de volgende dag naar school moeten.

Zelf staat bij ons ook de wekker op 05:45uur.

Dendert gewoon je bed uit.

Niets tegen mysterieland op zich maar voortaan graag dan op vrijdag en zaterdag en niet op zondagavond.

Als je er goed over nadenkt is het eigenlijk te gek voor woorden want als je zelf in je eigen huis zo’n herrie maakt dan zal gelijk door deze of gene de politie gebeld worden.

En dan op TV al die onderwerpen zoals gehoorschade bij kinderen, pillen en drankgebruik etc.
Ik denk dat als je een kijkje op Mysterieland neemt dan kan je die programma’s net zo goed niet uitzenden.

Gegroet.

Gewenste Oplossing:

Niet op zondagavond of gewoon op zondag om 20:00 uur stoppen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mysteryland

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mysteryland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM