Klacht: 140 euro aan automatische incassos

ea7king op 19 juni 2015 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 19 juni 2015

Een gebruiker van Badoo.com meldt dat er zonder zijn toestemming 14 keer een bedrag van 9,99 euro van zijn bankrekening is afgeschreven. Hij stelt dat het bedrijf over is gegaan van iDEAL-betalingen naar automatische incasso's en eist teruggave van het onterecht afgeschreven bedrag.

Mijn Klacht:

Badoo heeft 14x 9.99 afgeschreven van mijn bank, ik heb hier geen toestemming voor gegeven. Ze halen he je uit ideal weg en gaan ER automatische incassos van maken.

Ik wil mijn geld terug…

Gewenste Oplossing:

Geld terug...

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM