Klacht: Account onder mijn naam

Ayleen21 op 08 juni 2015 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 8 juni 2015

Een gebruiker ontdekte een Badoo-account dat onder zijn naam is aangemaakt, terwijl hij zelf nooit een dergelijk account heeft geregistreerd. Hij heeft zijn naam ingevoerd op Google en vond het account zonder zijn toestemming.

Mijn Klacht:

Ik typ mijn naam in bij Google.nl en zie hier een account op mijn naam bij Badoo. Deze heb ik alleen nooit aangemaakt..

Gewenste Oplossing:

Wanneer dit account onder mijn naam verwijderd wordt en ook onder de zoekresultaten van Google wordt verwijderd. Zodat er geen account van Badoo verschijnt onder mijn naam.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM