Klacht: nutrilon omneo 1

mtg87 op 24 april 2015 over Nutricia in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nutricia has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben inmiddels telefonisch contact gehad met meneer/mevrouw en deze klacht naar tevredenheid af kunnen handelen.

Bedrijf Nutricia
Status Opgelost
Datum 24 april 2015

Een moeder heeft voor haar dochter Nutrilon Omneo 1 gekocht nadat ze problemen ondervond met de kruidvat eigen merk voeding. Hoewel de voeding lijkt te helpen bij de krampjes en ontlasting, ervaart ze problemen met de flesjes, die vaak verstopt raken door de ingedikte voeding. Ze heeft veel geld uitgegeven aan verschillende flessen en spenen, in de veronderstelling dat het probleem bij de flessen lag.

Mijn Klacht:

Ik heb bij mijn zoon altijd kruidvat eigen merk gebruikt. Nooit geen problemen mee gehad. Ook bij onze dochter begonnen met die voeding. Echter bleek dat onze dochter veel krampjes had en lastig van haar ontlasting af kwam. Omdat kruidvat extra care voeding tijdelijk niet leverbaar was heb ik nutrilon omneo 1 gekocht En was van olan deze gewoon te blijven gebruiken. De krampen zijn minder en ze komt makkelijker van haar ontlasting af. Echter zijn de flesjes een ramp! Ik dacht dat het door haar kwam of door de flessen. een vermogen uit gegeven aan verschillende flessen en voor elke fles weer verschillende flesspenen. Kom ik er via het cb achter dat de voeding nutrilon omneo 1 is ingedikt. Daardoor blokkeert steeds de uitgang van het flessenspeentje en ik maar denken dat het aan die flessen of mijn dochter lag met als gevolg een ontevreden baby.. al 2 maanden lang! Ik gebruik nu avent natural fles met speen nummer 3, daar gaat het de ene keer redelijk mee en de andere keer lost de voeding wel goed genoeg op en gaat het weer veel te snel.. of.. ik moet om de haverklap zelf die dikke prutjes eruit zuigen waardoor ik haar steeds moet onderbreken tijdens het drinken. ik ben zeer, maar dan ook zeer ontevreden over de nutrilon voeding en ik betaal er ook nog eens een stuk meer voor, dat naast de kosten die ik gemaakt heb voor de tientallen verschillende flesjes en spenen! Ik overweeg terug te gaan op de kruidvat voeding tenzij jullie mij de gouden tip kunnen geven hoe mijn dochter WEL normaal jullie nutrilon voeding kan drinken..!

Gewenste Oplossing:

zie bovenstaand verhaal

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nutricia over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Nutricia in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Nutricia een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Nutricia

Heeft op 25 april 2015 om 10:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben inmiddels telefonisch contact gehad met meneer/mevrouw en deze klacht naar tevredenheid af kunnen handelen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM