Klacht: pony te kort geknipt!!

Anita.verhagen op 06 maart 2015 over Brainwash Kapper in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kappers
Status Open
Datum 6 maart 2015

Een klant van Brainwash Kapper is ontevreden over het knippen van haar pony. Na aanvankelijke instructies om de lengte tot op de wenkbrauwen te houden, is de pony uiteindelijk boven de wenkbrauwen geknipt, wat leidt tot een onbruikbare lengte. Thuis bleek de pony na het stijlen veel te kort te zijn.

Mijn Klacht:

Bij de kapper had ze eerst mijn pony veels te lang geknipt. Ik zei ik wil de lengte tot op mijn wenkbrauwen. Vervolgens knipt de kapster het tot boven mijn wenkbrauwen. Bij de kapper zelf zag ik t nog niet echt. Ik dacht door t stylen is mijn pony misschien iets te bol gaan staan. Eenmaal thuis heb ik mijn pony meteen met de stijltang recht gemaakt. En wat blijkt, de pony is veels te kort en ik kan er niks mee.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn geld hiervan terug. Ik heb nu betaald om voor schud te staan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brainwash Kapper

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brainwash Kapper nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM