Klacht: al 4 tablets qware kapot gegaan

EDM1972 op 22 februari 2015 over qware in de categorie Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf qware
Categorie Gadgets
Status Open
Datum 22 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In het afgelopen jaar heb ik al 4 tablets van Qware gehad voor mijn dochters. De eerste 2 hebben het een paar maanden goed gedaan, toen toch allerlei problemen gehad met beide tablets. Op een gegeven moment deden ze het allebei niet meer.
Na een tijdje heb ik toch 2 nieuwe gekocht en deze hebben het allebei begeven deze week. De ene gaat niet meer aan, het welkomstscherm met “Android” blijft in beeld en komt niet verder. Bij de tweede tablet werkt de aan/uit knop van het ene op het andere moment niet meer.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een nieuwe tablet willen ontvangen, die gewoon werkt en ook na een paar maanden nog werkt. Mijn vertrouwen in het merk Qware is ondertussen tot het nulpunt gedaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over qware

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over qware nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM