Klacht: afgezegd en toch betalen

alexander079 op 20 januari 2015 over voordelengids in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

nav de email met een passende oplossing is de klacht opgelost.

Status Opgelost
Datum 20 januari 2015

Een klant van Voordelengids heeft in 2014 een lidmaatschap afgesloten, maar besloot het pakket terug te sturen en het contract te beëindigen. Ondanks bevestiging van een medewerker dat er geen kosten aan verbonden waren, ontving de klant later aanmaningen van een incassobureau voor openstaande rekeningen, waartegen hij bezwaar maakt. De klant vraagt om advies over hoe verder te gaan zonder bewijs van de retourzending.

Mijn Klacht:

Ik ben vorig jaar 2014 lid geworden bij voordelengids via benadering medewerkers in het centrum ik had de mogelijkheid om het thuis met me vrouw samen te bedenken.
We waren niet geinterseerd in het pakket waardoor we het in gesloten pakket hebben terug verstuurd ook nog contact gehad met medewerkers over mij beindiging contract.
hij vertelde dat die het heel jammer vond om dat te horen en dat er geen extra of eventuele kosten aan verbonden is.
Eind 2014 en begin 2015 word ik in eens lastig gevallen door openstaande rekeningen.

Ik ben het niet mee eens vertelde ik het incassobureau en dat ik zeker niet bereid ben om het te betalen.

Hij vroeg naar bewijs ik heb geen bewijs omdat ik het pakket heb terug gestuurd.

Wat moet ik doen?

Gewenste Oplossing:

Waneer het duidelijk word verteld dat ik alles netjes binnen bedenktijd heb geleverd en geen betalingen meer hoeft te voldoen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door voordelengids in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat voordelengids een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van voordelengids

11 jaren geleden - Goedemorgen, Zojuist heb ik u een email gestuurd naar uw prive-emailadres met daarin een, naar mijn mening, passende oplossing. Ik zie uw reactie graag tegemoet. Met vriendelijke groet, Voordelengids.eu

voordelengids

Heeft op 10 februari 2015 om 09:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

nav de email met een passende oplossing is de klacht opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van voordelengids beoordeeld.

alexander079

Heeft op 10 februari 2015 om 21:15 geantwoord

Ik ga hier niet mee akkoord.
Het feit dat ik moet gaan opdraaien voor een fout van voordeelgids.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten