Klacht: Eten plus drinken niet oke

RRJ Gazi op 22 november 2014 over KFC in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KFC
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 22 november 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over de KFC langs de snelweg richting Schiphol, waar het bestelde boxmaster menu en een aparte 7 Up niet in orde waren. Het eten was aangebrand en de frisdrank leek meer op water. Toen de klant dit aankaartte, ontkende het personeel dat er iets mis was.

Mijn Klacht:

Wij hebben bij de KFC langs de snelweg richting Schiphol een boxmaster menu en los gehaald deze waren bijde aangebrand en ook de 7 up die we hadden leek gewoon op water. En toen we er wat over hebben gezegd zeiden ze nee hoor dat kan niet terwijl je gewoon kon zien dat deze waren aangebrand.

Gewenste Oplossing:

Wanneer er excuses is gemaakt en de gemaakte koste. Zijn vergoed Maar het belangrijkste is dat dit nooit meer gebeurt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KFC

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KFC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM