Klacht: ariel gratis volgens lekker in het leven

mariawijdeven op 07 september 2014 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 7 september 2014

Een consument heeft moeite om informatie te vinden over het aanvragen van gratis Ariel-producten, zoals beloofd door de campagne 'Lekker in het Leven'. Ondanks de belofte kan de consument geen duidelijke instructies vinden en vraagt om hulp via een bericht.

Mijn Klacht:

volgens lekker in het leven kan ik gratis ariel bestellen, maar nergens kan ik vinden hoe ik het moet aan vragen, graag een berichtje

Gewenste Oplossing:

graag arielk gratis bezorgen dan is het op gelost.!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM