Mijn Klacht:
Heb in Juni mijn rekeningnummer gewijzigd, zelf op de site. Omdat het niet anders kan op vandaag alles zelf doen en het zo makkelijk moet zijn.
Nu 2 maanden later ( dus ook al 2 maanden niets ontvangen ) is mijn rekeningnummer niet opgenomen in jullie administratie omdat het rekeningnummer niet van mij zou zijn???? Heb al 4x gebeld en al 3 keer bewijzen opgestuurd met allemaal kopieën wat jullie allemaal vragen… en zogenaamd is hier nog niets van binnen gekomen?!?!?! Waar ligt het dan aan wat moet ik nog allemaal doen?!?! Krijg ik ook iets ter compensatie? Als jullie iets van ons moeten en dit niet tijdig krijgen wordt en met vanalles gedreigd en als wij iets moeten krijgen we maar gewoon niets?!
Jullie zorgen maar dat dit geregeld is voor de komende maand en dat ik deze maand nog mijn 2 maanden zorgtoeslag ga ontvangen! !!!
Gewenste Oplossing:
Jullie zorgen maar dat dit geregeld is voor de komende maand en dat ik deze maand nog mijn 2 maanden zorgtoeslag ga ontvangen! !!!

