Klacht: verwijderen van account

swiena op 18 augustus 2014 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 18 augustus 2014

Een gebruiker van Badoo.com verzoekt om zijn account te verwijderen, aangezien hij zich ooit heeft aangemeld maar nooit actief gebruik heeft gemaakt van de site. Hij heeft geen toegang tot zijn inloggegevens en vraagt om een snelle verwijdering van zijn account, inclusief de zichtbaarheid op Google.

Mijn Klacht:

ik heb schijnt ooit eens een account aangemaakt en er nooit iets mee gedaan. ik wil dit account verwijderen van de site maar ook bij de zichtbaarheid op google. ik sta onder sander swijnenburg aangemeld. ik heb geen idee onder welk email aders of wat mijn login gegevens zijn. maar wel graag zsm verwijderen

Gewenste Oplossing:

Gewenste Oplossing:alles verwijderen ook via google

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM