Klacht: Beauvita bedriegt de boel

Penny134 op 30 juli 2014 over Beauvita in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Beauvita
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 30 juli 2014

Een klant van Beauvita heeft een gratis proefpakket aangevraagd, maar ontving vervolgens twee ongevraagde pakketjes. Tegelijkertijd werden er bedragen van ongeveer € 24,00 van zijn rekening afgeschreven, wat de klant als ontoelaatbaar beschouwt.

Mijn Klacht:

Ik heb een gratis proefpakketje op laten sturen.
Ik ontvang zojuist 2 ongevraagde pakketjes terwijl tegelijkertijd 2 bedragen van ongeveer € 24,00 per incasso van mijn giro worden afgeschreven. Dit is ontoelaatbaar

Gewenste Oplossing:

ik heb de incasso bedragen teruggeboekt en zal de pakketjes terug moeten sturen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Beauvita

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Beauvita nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM