Mijn Klacht:
Dochterlief krijgt SPSS niet op haar apple notebook gedownload. Een maand lang probeert ze op allerlei manieren uit te zoeken wat er mis is met haar programma. Totdat ” toch echt wel digibeet” moeder ergens vindt dat haar laptop uit 2008 misschien te oud is voor deze SPSS versie. De tijd begint te dringen. Op stel en sprong naar de sexy apple store om te zorgen dat we weer up to date zijn. We hebben achterhaald dat we moeten beginnen met snow leopard installeren.
Bij de winkel aangekomen zien we vele vierkante meters aan nieuwe i-phone hoesjes. Werkelijk prachtig, maar in geen enkele winkel blijkt ergens een lade te zijn met schijfjes om je laptop up to date te krijgen. Dat moet online besteld worden met de nodige levertijd. De tijd die we niet meer hebben omdat we zo aan het prutsen zijn geweest om het probleem helder te krijgen !
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als Apple in zijn "stores" wat ruimte maakt voor klanten die wat langer met hun spullen doen. Ergens drie hoog achter moet er toch een plekje gecreerd kunnen worden met updates voor ons dinosaurissen.

