Klacht: weigering zorg

FrankLieuwen66 op 30 maart 2014 over Huisartsenhuisartsenpraktijk de Tjasker in de categorie Medische produkten, Zorginstellingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Medische produkten
Status Open
Datum 30 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn klacht is dat mijn huisarts mij uit de praktijk heeft gezet na een woordenwisseling mij nu alle medische zorg weigert.

Wij hebben al enige tijd een conflict over de noodzakelijkheid van mijn morfiaten, waardoor ik door haar als junk wordt gezien maar volgens mijn pijnarts is het wel degelijk een pijnprobleem waar eerlijk gezegd ook wel gewenning is, maar dat neemt niet weg dat het probleem er wel degelijk is.

het gevolg is dus nu dat ik als diabetus type1 patient zonder huisarts zit, en mijn pijnbestrijdings-medicatie niet krijg.

Gewenste Oplossing:

Op dit moment is geen oplossing te vinden en ik wordt respectloos behandeld door mijn huisarts.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM