Klacht: geen speelplein

perdolan op 04 maart 2014 over McDonalds in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 4 maart 2014

Een oma uitte haar teleurstelling over het ontbreken van de speelplaats bij McDonald's, waar ze met haar kleinkinderen naartoe ging. Ondanks de verwachting van de kinderen om te spelen, was de speeltuin afgesloten voor onderhoud tijdens de krokusvakantie. Ze voelde zich teleurgesteld door de situatie en de reactie van het personeel.

Mijn Klacht:

mijn twee kleinkindjes 2 en 4j waren bij oma en opa had beloofd om naar mac Donalds te gaan joepe joepie jee dood blij ik veel spelen zei de kleinste toen we alles bestelden speeltuin afgesloten onderhoudswerken alee dat in krokus vakantie DIT KAN TOCH NIET erg erg en dan krijg je nog niets exstra of vies antwoord ……….ben echt ontgoocheld denk niet dat ik nog terug ga een droeve oma en opa

Gewenste Oplossing:

vroeger altijd

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM