Klacht: onacceptabel

harmarusso op 05 januari 2014 over Traffic Control in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 5 januari 2014

Een klant heeft twee bonnen voor een Ferrari-rijervaring gewonnen en deze verzilverd voor een afspraak op 7 januari 2014. Ondanks herhaaldelijk proberen contact op te nemen voor details over het tijdstip en de routebeschrijving, kreeg zij geen reactie en ontdekte zij later dat het bedrijf failliet was, zonder enige communicatie hierover.

Mijn Klacht:

Ik had voor mijn man twee keer 15 min. Ferrari rijden gewonnen via vakantieveilingen. Wij hadden de 2 bonnen verzilverd en de afspraak was gemaakt voor 7 januari 2014. Vrijdag 3 januari ben ik begonnen met bellen over het beloofde precieze tijdstip en de routebeschrijving via de mail, wat tot toen nog niet gebeurd was. Maar ik kreeg ze niet aan de lijn en via hun website was ook niets mogelijk, zaterdag en zondagmorgen idem dito. Nu lees ik dat ze failliet zijn, zonder enig bericht naar ons toe. Onacceptabel.

Gewenste Oplossing:

Afspraak nakomen, maar dat zal niet gaan............Dus gewoon mijn geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Traffic Control

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Traffic Control nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM