Klacht: Free record Shop Failliet?

Nikecow op 03 januari 2014 over Free Record Shop in de categorie CD- en DVD winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie CD- en DVD winkels
Status Open
Datum 3 januari 2014

Een klant heeft een Blu-Ray DVD besteld bij Free Record Shop, die de volgende dag geleverd zou worden, maar heeft deze nog steeds niet ontvangen. Daarnaast is de website van het bedrijf niet meer toegankelijk, wat de situatie verergert.

Mijn Klacht:

Vorige week een Blu-Ray DVD gekocht die volgende dag in huis zou komen. Nog steeds niets gehoord en de site is ook niet meer beschikbaar. Heel vervelend dit!

Gewenste Oplossing:

Refund

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Free Record Shop

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Free Record Shop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM