Klacht: Defect artikel – géén oplossing (i.a.v. ???)

VoormaligKlant op 26 november 2013 over HOKA Sieraden in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 26 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik doe een bestelling bij HOKA Sieraden.

Bestelling komt binnen, blijkt dat er een armbandje t.w.v. 2,50 euro kapot is.
Ik mail dit, krijg een mail terug dat ze mij niet kunnen bereiken of ik even terug wil bellen.

Als ik bel moet er 100x overlegt worden want níemand lijkt dit ooit te hebben meegemaakt?? Ik vraag nog voor de zekerheid of ze pas net open zijn? “Nee we zijn al heel lang los” wordt er gezegd.

Dan wordt er gezegd “de facturen zijn al weg dus we kunnen het tegoed in uw wagentje doen” (dit vind ik geen optie!). Ik zeg “Zal ik het inhouden op het nog te betalen factuur?”
Waarop wordt gezegd dat dat niet kan, want de facturen zijn al weg..

Wanneer ik aanbied het gehele factuur te betalen en het armbandje op te sturen met een briefje met mijn rekeningnummer voor creditering wordt er gezegd dat ze niet weet of ze zo werken.

Daarna wordt gezegd “we gaan de Directie (meen je niet??) bellen om te overleggen we bellen u terug. Ik word met 2 minuten teruggebeld, ze hebben overlegd en ik moet het armbandje opsturen maar wat ze ermee gaan doen is nog onduidelijk.

Ik vraag het retour adres, dat wist ze niet en stond op de site. Uiteindelijk pakte ze het erbij en noemde het zo snel op dat ik dacht “weet je wat… LAAT ook maar!”.

Ik bestel hier nóóit meer!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon het bedrag van 2,50 gecrediteerd krijgen na retourzending van het armbandje. Snap uberhauBt niet dat hier zo onwijs moeilijk over gedaan wordt??

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HOKA Sieraden

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HOKA Sieraden nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM