Klacht: Geen retour op game mogelijk bij niet functioneren door regiofout

marco.dubbeld op 23 november 2013 over Saturn in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Saturn
Status Open
Datum 23 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Eerder een wii u console gekocht in de verenigde staten, geen benul hebbende van regio beperkingen.

Nu een game (call of duty black ops II, ad €30,-) gekocht bij de saturn, nu bleek deze niet te werken en leerde ik van een regio beperking op wii u games.

Direct terug gebracht naar de winkel maar retourneren niet mogelijk.

Gewenste Oplossing:

Ik kan de game verkopen aan een gamewinkel voor €15,-. Omdat ik toch veel electronica en computers koop zowel privé als zakelijk (20+ medewerkers) zou ik geholpen zijn met een tegoedbon van €15,- zodat ik op deze wijze geen geld verlies.

De investering van €15,- door saturn zou saturn een klant (goed voor tussen de € 2000 en € 4000 per jaar aan omzet in de winkel) doen behouden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Saturn

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Saturn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM