Mijn Klacht:
mijn klacht is dat bureau jeugdzorg te weinig uren opgeeft om een pgb te krijgen waar ik wel recht op heb
Gewenste Oplossing:
dat ze me gewoon de uren geven die er echt zijn
tinakruize64quinten op 17 oktober 2013 over Bureau Jeugdzorg in de categorie klachtmelden
Een individu heeft een klacht ingediend bij Bureau Jeugdzorg over het aantal uren dat wordt toegewezen voor een persoonsgebonden budget (pgb). Volgens de klager ontvangt hij of zij te weinig uren, terwijl er recht op meer uren zou zijn. De klacht is goedgekeurd.
mijn klacht is dat bureau jeugdzorg te weinig uren opgeeft om een pgb te krijgen waar ik wel recht op heb
dat ze me gewoon de uren geven die er echt zijn
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bureau Jeugdzorg
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bureau Jeugdzorg nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM