Klacht: code 37

rets op 06 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 6 oktober 2013

Een kijker uit kritiek op RTL 4 vanwege het uitzenden van een herhaling van de serie "Code 37" terwijl het einde en de climax van het verhaal in zicht zijn. De klager vindt dit onterecht en belachelijk, en sluit zich aan bij een eerdere klacht over deze kwestie.

Mijn Klacht:

Ik sluit me aan bij de klacht van Monique. Zelden zo’n goeie serie gezien en nu het einde en de climax in zicht is gaat men een herhaling uitzenden belachelijk! !!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Die laatste 3 Nog uitzenden graag

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM