Klacht: Code 37

Pettie1 op 06 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 6 oktober 2013

Een kijker van RTL 4 uit zijn onvrede over het besluit om de ontknoping van de serie Code 37 niet uit te zenden in de laatste drie afleveringen. Hij beschouwt dit als onacceptabel en overweegt om geen vervolgseries meer te kijken op de zender.

Mijn Klacht:

Na 3 seizoenen code 37 te volgen op zondagavond lijkt het jullie leuk om de ontknoping in de laatste 3 afleveringen niet uit te zenden. Als dit echt zo is ,belachelijk gewoon en voor mij een rede om geen vervolg series meer te kijken op RTL 4.

Gewenste Oplossing:

Zend de laatste 3 afleveringen gewoon nog uit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM