werkt niet
Klacht van jpersoon op 25 september 2013 over Osperon in de categorie klachtmelden
ik wil mijn usb op dit aders gebruiken, Hoogstraat 8 3956 NB Leersum maar ik heb op dit aders helemaal geen bereik. Lees meer
Bij Osperon zijn klachten ingediend op Klacht.nl. Dien een klacht in over Osperon. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder kunt u zien welke klachten, complimenten en suggesties er over Osperon zijn gemeld. Lees meer >
U kunt een klacht over Osperon indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Osperon.
Op Klacht.nl zijn in totaal 1 klachten over Osperon ingediend. De meest voorkomende klachten gaan over klachtmelden.
Van de klachten over Osperon wordt 0% opgelost.
De meest voorkomende klachten over Osperon gaan over klachtmelden.
U kunt contact opnemen met Osperon door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Osperon niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van jpersoon op 25 september 2013 over Osperon in de categorie klachtmelden
ik wil mijn usb op dit aders gebruiken, Hoogstraat 8 3956 NB Leersum maar ik heb op dit aders helemaal geen bereik. Lees meer