Klacht: Opgelicht door de FRS

ChristianV1982 op 25 juni 2013 over Free Record Shop in de categorie CD- en DVD winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 2 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste, De FRS cadeaucard is in opdracht van de curator tijdelijk niet meer in te wisselen in Nederland, maar wel nog geldig in België. Indien u niet in de gelegenheid bent om deze in België in te wisselen is het...

Categorie CD- en DVD winkels
Status Opgelost
Datum 25 juni 2013

Een consument uit kritiek op Free Record Shop omdat hij twee dagen voor het faillissement nog een cadeaukaart kon kopen, terwijl het personeel hen aanmoedigde om zoveel mogelijk kaarten te verkopen. De klager voelt zich opgelicht, omdat hij voor de kaart heeft betaald en het geld niet kan terugkrijgen.

Mijn Klacht:

Het feit dat wij 2 dagen voor het faillissement van de free record shop nog steeds een cadeaukaart konden kopen is niet netjes. Ik heb van het Personeel later te horen gekregen dat hun zoveel mogelijk kaarten moesten verkopen (omdat dit Gratis geld was) nu zitten de consumenten met de “gebakken Peren’ aangezien er geld voor is betaald en het niet meer terug te krijgen is.
De heer Breukhoven heeft gewoon gezorgd dat hij zo min mogelijk schulden over heeft door de consument op te lichten!!!!!

Gewenste Oplossing:

Geld terug!!! of tegoed gewoon kunnen besteden in de winkels!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Free Record Shop

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Free Record Shop nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Free Record Shop in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Free Record Shop een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Free Record Shop

Heeft op 02 juli 2013 om 10:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

De FRS cadeaucard is in opdracht van de curator tijdelijk niet meer in te wisselen in Nederland, maar wel nog geldig in België.
Indien u niet in de gelegenheid bent om deze in België in te wisselen is het wijsheid om de doorstart af te wachten.

Er is absoluut geen opdracht verstrekt om zoveel mogelijk cadeaucards voor de faillissementsaanvraag te verkopen.

Excuses voor dit ongemak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Free Record Shop beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM