Klacht: reageert niet op mail

VP1 op 11 juni 2013 over IM Nederland Credit Management Services BV in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
IM Nederland Credit Management Services BV has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

14/6/2013 telefonisch contact gehad met de debiteur en meegedeeld dat vandaag de factuur incl. een begeleidende brief per post wordt toegezonden.

Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 11 juni 2013

Een klant van IM Nederland Credit Management Services BV gaf aan dat hij niet tevreden was over de communicatie na het betalen van een incassovordering. Na meerdere e-mails en een telefonische reactie waarin werd aangegeven dat het aanpassen van de nota niet mogelijk was, heeft de klant zijn klacht ingediend. De kwestie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb een incassovordering gehad, hier was ik het niet mee eens, na een aantal keer te hebben gemaild zijn we tot een overeenstemming gekomen, hierna heb ik het bedrag direct netjes betaald, en hun een mail gestuurd met da vraag of hun de nota konden aanpassen zodat ook onze administratie kloppend zou zijn. Hierop werd niet gereageerd, ik heb toen gebeld en er werd doodleuk verteld dat dat niet mogelijk was.

Gewenste Oplossing:

Een normaal aangepaste nota/creditnota en antwoord op mijn mail.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IM Nederland Credit Management Services BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar IM Nederland Credit Management Services BV over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IM Nederland Credit Management Services BV in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IM Nederland Credit Management Services BV een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IM Nederland Credit Management Services BV

Heeft op 14 juni 2013 om 13:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

14/6/2013 telefonisch contact gehad met de debiteur en meegedeeld dat vandaag de factuur incl. een begeleidende brief per post wordt toegezonden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM