Klacht: Stopzetten abonnement

KoenZwart op 11 juni 2013 over Huurwoningbemiddeling.nl in de categorie Websites - Woningen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Huurwoningbemiddeling.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Zwart, Door middel van het door u opgegeven bankrekeningnummer hebben wij een abonnement gevonden en per direct voor u stopgezet. Volgens onze gegevens heeft u wel degelijk aanbod ontvangen. Op 10 juni hebben wij u nog navolgende woning...

Status Opgelost
Datum 11 juni 2013

Een gebruiker heeft herhaaldelijk geprobeerd om zijn abonnement bij Huurwoningbemiddeling.nl op te zeggen, maar blijft geld van zijn rekening afgeschreven krijgen. Hij kan niet inloggen en heeft nooit communicatie ontvangen over huuraanbiedingen. De gebruiker vraagt om beëindiging van het abonnement en een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb nu al een paar keer gemaild en brieven geschreven, maar ze blijven geld van mijn rekening afschrijven. Inloggen lukt niet meer en ik heb nog nooit een mail gekregen van deze instantie met huuraanbod of andere zaken. Ik ben nu bijna een jaar lid en nog nooit iets van ze gehoord. Bij deze wil ik mijn abonnement opzeggen en ook graag wat geld terug!

Gewenste Oplossing:

Opzegging en bevestiging abbonement. Wellicht wat geld terug van maanden(!!!!) zonder ook maar iets van deze instantie te krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Huurwoningbemiddeling.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Huurwoningbemiddeling.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Huurwoningbemiddeling.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Huurwoningbemiddeling.nl

Heeft op 11 juni 2013 om 14:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Zwart,

Door middel van het door u opgegeven bankrekeningnummer hebben wij een abonnement gevonden en per direct voor u stopgezet.

Volgens onze gegevens heeft u wel degelijk aanbod ontvangen. Op 10 juni hebben wij u nog navolgende woning gemaild: Gouda-Binnenstad, 2-kamer appartement, 75 m2 (700,- euro per maand). Mogelijk is u dit ontgaan omdat u uw abonnement op een ander adres (anita), dan hier opgegeven, heeft afgesloten.

Verder hebben wij op geen van beide e-mail adressen enig bericht van u mogen ontvangen. Ook hebben wij geen enkele brief van u mogen ontvangen.

Hopende u hiermede van dienst te zijn geweest.

Met vriendelijke groet,

Klantenservice Huurwoningbemiddeling.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM